Відбулася міжнародна наукова конференція студентської та учнівської молоді
Новини

Участь у якій взяли 110 студентів та учнів шкіл з України, Польщі, Білорусі, Казахстану та Росії, зокрема: Краківського сільськогосподарського університету ім. ХугонаКоллонтая, Вітебської державної академії ветеринарної медицини, Казахського національного аграрного університету, Оренбурзького державного аграрного університету, Національного університету біоресурсів і природокористування, Житомирського національного агроекологічного університету, Вінницького національного аграрного університету, Білоцерківського національного аграрного університету, Харківської державної зооветеринарної академії, Кам’янець-Подільського національного університету ім. Івана Огієнка, Подільського державного аграрно-технічного університету, Буковинської державної сільськогосподарської дослідної станції НААН, Прикарпатського національного університетуім. Василя Стефаника, Городенківського професійного технічного училища, Кіцманського технікуму ПДАТУ, шкіл та ліцеїв Хмельницької області. На пленарному засіданні роботу конференції відкрив перший проректор з науково-інноваційної та міжнародної діяльності ПДАТУ Гаврилянчик Руслан Юрійович, який привітав учасників конференції з початком роботи, зазначив актуальність тематики конференції, необхідність проведення таких заходів та побажав плідної праці. Далі виступив професор кафедри переробки продукції тваринництва Краківського сільськогосподарського університету ім. ХугонаКоллонтая Владислав Мигдаль, який подякував організаторам конференції за запрошення та висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю між двома навчальними закладами України та Польщі.
На пленарному засіданні з доповідями виступали: студентка магістратури факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві ПДАТУ Гаврілова Алла, студентка Кам’янець-Подільського національного університету ім. Івана Огієнка Козлюк Марія та студенти Краківського сільськогосподарського університету ім. ХугонаКоллонтаяПатрікКурек і Радослав Лесь.
Після закінчення пленарного засідання робота конференції продовжилася у секціях, де з доповідями виступали студенти факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві та учні шкіл. У наукових доповідях, проголошених на секційних засіданнях, піднімалися актуальні питання годівлі, розведення, селекції сільськогосподарських тварин; виробництва, переробки продукції тваринництва; екологічних аспектів виробництва тваринницької продукції.Доповіді у секційних засіданнях викликали зацікавлення у слухачів, жваві дискусії та обговорення.
До початку роботи конференції було видано збірник тез її учасників.

Секретар конференції, доцент Димчук А. В.