У ПДАТУ – перший Міжнародний Сертифікат зразка В2 з іноземної мови!
Новини

Міносвіти вимагає, щоб професори і доценти знали іноземну мову. Кожен, хто претендує на звання доцента чи професора, повинен підтвердити свої знання Сертифікатом Міжнародного зразка рівня В2 з іноземної мови.

Норма про обов'язковість знання англійської на рівні В2 для отримання вченого звання почала діяти з 1 січня 2016 року.
Бо яка може бути якість вищої освіти і науки без знання англійської мови у 21 столітті?! То не забаганка, а професійна необхідність сучасності.
Безперечно, знання іноземної мови саме по собі не є достатнім показником якості, але навіть критики позиції міністерства у чесній дискусії визнають, що вони не знають жодного хорошого науковця, котрий би не володів іноземною мовою.
Відрадно, що в цьому процесі зроблено перший крок і в нашому університеті.
Знання англійської мови на рівні Міжнародних стандартів довела кандидат філологічних наук, асистент кафедри професійної освіти Книш Олена Вікторівна, підтвердивши Сертифікатом Міжнародного зразка В2.
Cambridge ESOL (English For Speakers of Other Languages) – це один з найпопулярніших міжнародних іспитів, який перевіряє рівень сформованості мовної та мовленнєвої компетенцій.
First Certificate in English (FCE) - іспит на знання британського англійської для іспит для кандидатів, які бажають отримати офіційне підтвердження про те, що вони володіють мовою на рівні В2, і що є достатнім для вступу до англомовного університету та отримання кваліфікованої роботи в англомовному суспільстві.
Іспит з іноземної мови складається з тестових завдань множинного вибору, метою яких є перевірка рівня сформованості двох складових іншомовної комунікативної компетенції: мовної та мовленнєвої. Він складається з п'яти частин: Reading (читання), Writing (лист), Use of English (граматика і словниковий запас), Listening (розуміння на слух) і Speaking (інтерв'ю).
Вітаємо з черговим досягненням молодого амбітного вченого!
Нехай цей крок стане прикладом для науковців ПДАТУ!