Дискусійний клуб лідерів агроінженерної галузі
Четвер, 16 червня 2016, 15:47

Дискусійний клуб на інженерно-технічному факультеті проходив під загальною тематикою: «Сучасний погляд на актуальні питання аграрної інженерії».

У обговоренні дискусійного клубу взяли активну участь учасники з Миколаївського НАУ, НУБіП (м.Київ), Сумського НАУ, Луганського НАУ, Вінницького НАУ, Житомирського агроекологічного університету, Подільського ДАТУ, а також з Технолого-економічного коледжу Білоцерківського НАУ, Мирогощанського аграрного коледжу, Чернятиснького коледжу ВНАУ, Стрийського коледжу ЛНАУ, Золочівського коледжу ЛНАУ. На засіданні дискусійного клубу піднімались наболілі питання, що стосувались проблем у галузі механізації та енергозабезпечення сучасного сільського господарства у нашій країні. /p>

Багато учасників присвятили свої доповіді питанням впровадження відновлювальних джерел енергії. Учасники дійшли до висновку, що правильне врегулювання як існуючих видів виробництва енергії, так і широке впровадження нетрадиційних джерел енергії за умови при належній підтримці державою, могли б стати тим рушієм, який би став суттєвим кроком на шляху до зростання та досягнення енергонезалежності України.

Як перспективу для рослинництва обговорювались системи точного землеробства та No-Till-технології. Ці питання викликали жваві обговорення, щодо можливості їх впровадження і ефективності застосування в різних регіонах України.

Ці та інші питання, наболілі для нашого сільського господарства в галузі інженерії об’єднали учасників навколо єдиних проблем, які і повинні вирішувати справжні лідери аграрного виробництва у найближчому майбутньому. Як відмітив учасник від ПДАТУ Олег Моспан: «Дискусійний клуб об’єднав дуже багато молодих людей з різних регіонів, які піднімали дорослі питання. Думаю, якби їх пропозиції були почуті і впровадженні, то це було б дуже корисно як аграрній галузі, так і країні в цілому».

За підсумками дискусійного столу декан інженерно-технічного факультету Панцир Юрій Іванович відмітив кращих ораторів, а також вручив усім учасникам подяки за активну участь в обговоренні.