У ПДАТУ вшанували пам'ять загиблого захисника України

14 жовтня українці відзнаать одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисників України. З давніх-давен Божа Матір вважалася покровителькою усього українського козацтва. Певно, не знайдеться в Україні людини, яка б не знала про козаків. Про козацький рід співається й у нашому державному гімні. Образ сміливого парубка, котрий захищає честь та волю нашого народу, міцно закарбувався у пам'яті поколінь. Козак в українській культурі – був завжди воїном, який служить своїй Батьківщині, боронить віру, гідність та звичаї всього українського народу.

У переддень Дня захисників України студентська молодь, викладачі та співробітники ПДАТУ вшанували пам'ять і поклали квіти біля меморіального знаку нашого Козака, студента університету, активіста Євромайдану, Героя України та Героя Небесної сотні Дмитрія Пагора.

Зі словами глибокої шани до подвигу нашого студента захід відкрила голова профкому Світлана ЛІЩУК. Хвилиною Пам'яті та хвилиною мовчання вшанували вічну пам'ять тих, хто віддав своє життя, відстоюючи ідеали миру, добра, справедливості. Згодом до пам'ятного знаку поклали квіти представники Студентського парламенту. Подвиг героїв Небесної Сотні має визначне значення для нашої Батьківщини. Перш за все, вони віддали своє життя за те, щоб кожен наш новий день був сповнений свободи, надії та світла.

Слава Україні! Героям слава!

Голова первинної профспілкової організації
співробітників та студентів ПДАТУ