Організаційне засідання виконкому студентського парламенту та профкому: з новими ідеями у новий семестр

Другого березня відбулось спільне засідання виконкому профспілкового комітету і студентського Парламенту разом із представниками Центру виховної роботи і соціально-культурного розвитку.

Обговорювали організаційно-виховний процес, початок «живого» спілкування, підготовку до ряду культурно-мистецьких заходів у нашому університеті. Зокрема, до свята Міжнародного дня боротьби жінок за свої права - 8 Березня, Шевченківських днів, офф-лайн семінару з інформаційної безпеки, міжнародного тренінгу з подолання кризових ситуацій та різних міських заходів, що плануються навесні цього року.

Всі учасники засідання були раді бачити один одного нарешті офф-лай та висловили сподівання щодо подальшої плідної, і, якомога тривалої співпраці. З новими ідеями у новий семестр!

Голова первинної профспілкової організації
співробітників та студентів ПДАТУ