Відбулася зустріч представників фірм «KWS-Україна» та «UKRAVIT» з аспірантами та студентами

Наприкінці минулого тижня в актовій залі Подільського державного аграрно-технічного університету відбулася зустріч представників фірм «КВС-Україна» та «UKRAVIT» з студентами та аспіранатми.

KWS – одна з найбільших селекційних компаній, яка входить в п'ятірку світових лідерів з виробництва насіння. Має представництва в більш ніж 70 країнах світу, в яких працюють понад 4850 співробітників, 40% з яких займаються науковими дослідженнями.

Сьогодні KWS:

№ 1 в світі за обсягами продажів насіння цукрових буряків

№ 1 в Німеччині за обсягами продажів насіння кукурудзи та зернових культур

№ 1 в Україні за обсягами продажів насіння озимого гібридного жита

№ 2 в Європі за обсягами продажів насіння кукурудзи

№ 3 в Україні за обсягами продажу насіння цукрових буряків

№ 3 в США за обсягами продажу насіння кукурудзи

24 листопада 2016 року компанія «КВС-УКРАЇНА» урочисто відкрила сучасний комплекс з кондиціювання насіння в місті Кам'янець-Подільський. За словами генерального директора ТОВ «КВС-УКРАЇНА» Олександра Федорова, «Філософія бізнесу KWS  – в регіоні для регіону. І саме тому вирощування насіння кукурудзи на Поділлі і його реалізації є принциповим».

Представник фірми – Сергій Красновський,  розповів про нові гібриди кукурудзи та сучасні елементи технології їх вирощування, відмітив перспективні напрями досліджень в галузі рослинництва. По завершенні доповіді відбулась дискусія представника фірми з студентами та аспірантами, найбільш активні з яких отримали цінні подарунки.

Олег Загородній - представник фірми «UKRAVIT», розповів про історію створення та розвитку  компанії, яка сьогодні вже є однією з лідерів на ринку пестицидів та агрохімікатів в Україні. Учасники зустрічі ознайомилися  з асортиментом сучасних засобів захисту та регуляторів росту рослин, перспективами  їх застосування та обговорили технологічні рішення що потребують додаткових досліджень.

Прес-центр ПДАТУ