Чергова презентація та співбесіда зі студентами

23 жовтня 2018 р. відділ міжнародної та навчально-виробничої практики і працевлаштування ПДАТУ організував чергову презентацію та співбесіду зі студентами ПДАТУ.

Студентам було запропоновано взяти участь у міжнародних програмах практики й стажування в аграрних підприємствах Європи, Америки та Австралії, а також у нових программах академічного обміну на фермерських підприємствах Великої Британії та Австрії.

У презентації Максима Ніканова були детально описані та візуально представлені умови та можливості із кожної країни. Зазначено, що під час практики чи стажування студент Подільського державного аграрно-технічного університету повинен надати конкретну допомогу керівнику агарного підприємства та взяти безпосередню участь у проведенні різноманітних сільськогосподарських робіт: догляді, збиранні та переробці одержаної сільськогосподарської продукції, якості та умов її реалізації. Студенти були надзвичайно зацікавлені широким спектром пропозицій практичної підготовки за кордоном у виші.

Нагадаємо, що наступну співбесіду для студентів, які бажають пройти закордонне стажування та практику буде  організовано у листопаді 2018 року.

За детальною інформацією звертатись: кабінет №30 (головний корпус) та за телефоном 0676612723 Гоголь Інна Анатоліївна.

Дякуємо усім за співпрацю!

Прес-центр ПДАТУ