Вітання з міжнародним жіночим днем від профкому та студентського парламенту ПДАТУ

5 березня 2020 року у Подільському державному аграрно-технічному університеті чоловіча половина студентського парламенту щиро привітала усіх жінок та дівчат навчального закладу із прийдешнім святом весни, краси та жіночності – Міжнародним жіночим днем.

Профком співробітників та студентів разом із студентським парламентом звернулися з найтеплішими побажаннями та подарували неймовірні враження і позитивні емоції усім присутнім.

До всього лише хочеться зазичити прекрасній половині здоров'я, щастя, любові, поваги, миру, процвітання та стабільності! Хай це свято зігріває надіями, а любов і віра огортають Вас і Вашу родину щастям і благополуччям!

Нехай щасливими будуть Ваші думки, піднесеними почуття і приємними будь-які відчуття. Спасибі Вам за Ваш винятковий інтелект, за видатний професіоналізм, за те, що відповідним чином спрямовуєте наш заклад вищої освіти у правильне русло! Спасибі за те, що Ви з нами! Бажаємо Вам всіх благ світу!

Профком та студентський парламент ПДАТУ