Вітання із Днем працівників освіти від профкому та Студентського Парламенту ПДАТУ

В дні початку золотої осені ми радо зустрічаємо чудове свято – День працівників освіти!

Шановна університетська родино! Сьогодні ваше свято. Свято скромних, достойних людей, свято добра, мудрості та любові. Якби не вирували політичні пристрасті в країні, куди б не закинула нас доля, є в житті речі, які ніколи не знецінюються, не тьмяніють, не забуваються. Це – Рідна Земля, Мамина Любов, Слово Першого Вчителя. Кожен з нас згадує свого наставника – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов'язані своїми життєвими і професійними перемогами. Студенти ПДАТУ теж хочуть долучитися до вітань!

Шановний Володимир Васильовичу, члени ректорату, професорсько-викладацький колектив! Шановні наші викладачі! Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. Бажаємо міцного здоров'я, життєвої сили, енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності! Хай над Вами завжди сяє зірка людської вдячності всіх тих, кого Невичерпної наснаги й оптимізму у помислах і справах, добробуту, життєдайної сили та безхмарних, мирних, світлих днів! І ми б дуже хотіли у цей нелегкий напівкарантинний час зробити для вас щось приємне, подарувати миті позитиву та добра. Саме тому, напередодні свята профспілковий студентський актив здійснив чудову ініціативу - привітав квітами та листівками всі кафедри нашого університету (звичайно із дотриманням всіх санітарних вимог!).

Ще раз зі святом! Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

Ваші Профком та Студентський Парламент