Вітання із Днем працівників освіти від активу Профкому та Студентського парламенту ПДАТУ

Щоосені, після вересневого клопоту, ми з нетерпінням чекаємо затишного золотого жовтня, разом з яким приходить і професійне свято – День працівників освіти, свято усіх, хто глибоко шанує працю педагога, вихователя, наставника підростаючого покоління. Це віншування не тільки для викладачів, але й для студентів, тому що саме в цей день з'являється можливість віддячити педагогам за їхню благородну справу.

Із самого ранку 01 жовтня, на площі перед головним корпусом ПДАТУ лунала весела музика, було людно, гамірно та весело! Тут було все – «Музичний маскарад», святковий флешмоб, поетичні і вокальні постановки. Так студентський актив профкому та Студентський Парламент ПДАТУ вітав нашу університетську родину із прийдешнім святом!

Обов'язком кожного зі студентів було якнайкраще привітати викладачів, і хочемо сказати, що студентська молодь впоралася з цим завданням на всі сто відсотків. Кожен винуватець урочистостей був нагороджений прекрасним букетиком та смаколиком від профкому, адже всі знають, що приємний сюрприз − це невід'ємна частина кожного важливого свята.

Але найважливішою складовою Дня вчителя є гарний настрій, і весь день було дуже приємно бачити щасливі посмішки на обличчі кожного викладача нашого університету. Бажаємо, щоб ці посмішки не сходили ніколи!

Низький уклін Вам, шановні освітяни, за професіоналізм, терпіння, любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі. Бажаємо всім міцного здоров'я, успіхів у всіх починаннях, безхмарних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень!

Голова первинної профспілкової організації
співробітників та студентів ПДАТУ