У ПДАТУ відзначили День закоханих

14 лютого, День Святого Валентина або День закоханих – улюблене свято величезної кількості людей. Із року в рік воно є гарною нагодою перетворити звичний день у романтичну пригоду й подарувати коханій людині приємні враження та гарний настрій. Це день, який сповнений приємних сюрпризів, цікавих подарунків і, звичайно, коханням. Не дивно, адже кожному властиво закохуватися, любити, мати симпатії,  говорити про свої почуття.

13 лютого, у переддень цього світлого свята, студентство ПДАТУ провело романтичне шоу «Ніч закоханих», що було організоване профкомом. Щиро, весело, різнобарвно та в романтичній атмосфері із різноманітними конкурсами та сюрпризами.

А вже 14 лютого святково та романтично був убраний навчальний заклад: у холі – надувні кульки у вигляді серця, де кожен мав змогу зробити безліч крутих селфі на згадку про яскраве свято, яскраві валентинки та цитати про кохання із творів поетів та письменників. Академічні групи підготували яскраві стінгазети, присвячені святу. Поряд знаходилася поштова скринька, у яку всі охочі опускають невід'ємний атрибут свята – валентинки. Студентський парламент влаштував святковий костюмований флешмоб «Від Валентина. З любов'ю» та дарував листівки і подаруночки оточуючим!

Під час заходу був зроблений акцент на тому, що День Святого Валентина – це не лише свято квітів, листівок та подарунків, а символічний день для вияву трішки більшої уваги та любові тим людям, які перебувають поруч з вами.

Голова первинної
профспілкової організації ПДАТУ