Традиційна зустріч студентів із ректором університету

24 лютого 2020 року відбулася традиційна зустріч Виконкому студентського парламенту із ректором Подільського державного аграрно-технічного університету Володимиром Васильовичем Іванишин. На зустріч також були запрошені в.о. проректора з науково-педагогічної і виховної роботи Ольга Прокопова та голова профкому Світлана Ліщук.

На початку зібрання Володимир Васильович розповів про стан справ університету, матеріальне забезпечення, а також про важливість та перспективи, які відкриває міжнародна співпраця з університетами, при цьому закцентувавши увагу студентів на програмі подвійних дипломів. Ректор наголосив на тому, що університет постійно вдосконалюється, у тому числі його матеріально-технічна база.

Далі спілкування ректора з виконкомом Парламенту проводилось у форматі діалогу щодо проблем, які турбують студентів. У рамках зустрічі присутні обговорили різноманітні аспекти налагодження та вдосконалення навчального процесу, що стосуються, зокрема, питань академічної мобільності, питання щодо міжнародного стажування, працевлаштування, перспективи розвитку університету та роль студентів у цьому процесі. Обговорили проблемні питання щодо гуртожитків, які найбільше турбують студентів, зокрема почули цікаву новину щодо встановлення, у майбутньому, електронагрівачів води для комфортних умов проживання студентів.

На завершення ректор подякував студентам за активність і плідну розмову, а ще запропонував молоді звертатися зі своїми пропозиціями задля покращення навчання, організаційних і культурно-масових заходів на благо рідної Alma Mater.

Виконком Студентського Парламенту