Організаційні збори студентського парламенту та профкому: про режим дистанційного навчання в нових умовах

13 жовтня Уряд затвердив питання щодо особливостей роботи закладів освіти в період адаптивного карантину, які напередодні розглянула Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Так, відповідно до листа Міністерства освіти і науки України, враховуючи епідеміологічну ситуацію в регіоні та з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 з 15 жовтня по 15 листопада 2020 року здобувачі освіти ПДАТУ усіх форм навчання переводяться на дистанційну форму здобуття освіти. У листі Міносвіти також вказано, що слід із розумінням поставитися до необхідності проживання в гуртожитках у цей період сиріт, осіб, позбавлених батьківського піклування, здобувачів освіти з тимчасово окупованих територій та "червоних" карантинних зон, здобувачів освіти, які проходять практику, іноземних громадян та осіб без громадянства тощо. Цим особам та здобувачам освіти, які поєднують навчання з роботою, необхідно забезпечити з максимально можливим дотриманням карантинних обмежень можливість проживання в гуртожитках у вищевказаний період відповідно до поданої ними заяви.

Обговорити ці та інші нагальні питання зібралися і активісти студентського життя нашого університету. Того ж дня, у парковій зоні ПДАТУ, із дотриманням санітарно-епідеміологічних норм, провели організаційні збори студентський парламент та профком університету.

Від адміністрації участь у зборах взяла директор центру виховної роботи і соціально-культурного розвитку університету Альона Кузема та заступник директора центру Ольга Прокопова. Зокрема, Альона Леонідівна розповіла студентам про основні засади функціонування і роботу новоствореного центру, про його основну мету –  набуття молодим поколінням соціального досвіду, формування особистих рис громадянина України та формування всебічно розвиненої особистості, створення умов для реалізації творчого потенціалу здобувачів освіти, розвитку їх нахилів і обдарувань, контролю за функціонуванням гуртожитків ПДАТУ, забезпечення належних умов для проживання у них здобувачів освіти. А також запросила до активної співпраці та участі студентської молоді у всіх дистанційних заходах, які будуть відбуватися у ПДАТУ на період адаптивного карантину.

Згодом, голова профкому Світлана Ліщук та президент парламенту Олексій Тарабузан продовжили збори і ознайомили присутніх із новообраними головами студентського самоврядування ряду факультетів, зокрема:

Факультет Ветеринарної медицини і технології у тваринництві - Курочка Іван Юрійович, 2 курс, спеціальність «Ветеринарна медицина» та Дишкант Ангеліна Володимирівна, 3 курс, спеціальність «Технології переробки продукції тваринництва»

Навчально-науковий інститут енергетики – Корольков Олександр Сергійович, 2 стн курс спеціальність «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»

Інженерно-технічний факультет – Іпатій Антоніна Степанівна, 3 курс, спеціальність "Транспортні технології"

Новообраний склад парламенту було затверджено одноголосно, а вище перерахованих представників делеговано до складу Вченої ради університету. Також було розглянуто та затверджено план заходів на перше півріччя із змінами та доповненнями.

За інформацією Профкому
та студентського парламенту ПДАТУ