Відбулося планове засідання вченої ради в дистанційному режимі

1 червня 2020 року в дистанційному режимі відбулося планове засідання вченої ради Подільського державного аграрно-технічного університету, в якому прийняли участь 60 членів ради із 63.

Вчена рада працювала згідно порядку денного:

1. Оцінка освітньо-наукової діяльності факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві та перспективи розвитку (доп. декан факультету Цвігун Олег Анатолійович)
  2. Результативність роботи навчально-наукового центру перепідготовки і підвищення кваліфікації та завдання в сучасних умовах (доп. директор ННЦ перепідготовки і підвищення кваліфікації Федірко Павло Петрович)

В різному вчена рада розглянула та затвердила питання:

- Про створення в університеті Центру виховної роботи і соціально-культурного розвитку. Враховуючи пропозицію члена ради, д.е.н. Дудзяк О.А., вчена рада прийняла рішення створити в університеті з 01.06.2020 р. Центр виховної роботи і соціально-культурного розвитку у відповідній структурі:

• сектор виховної роботи та студентських справ;
  • сектор маркетингу та профорієнтаційної роботи.

- Про перейменування з 01.09.2020 р. навчально-наукового інституту дистанційної освіти (ННІДО) на навчально-науковий інститут заочної і дистанційної освіти (ННІЗДО).

- Про зміни в організації і структурі наукової бібліотеки університету. Вчена рада прийняла рішення затвердити структуру наукової бібліотеки з 1.09.2020 р. у складі:

• директор наукової бібліотеки;
  • сектор комп'ютерного забезпечення та обробки наукових видань;
  • сектор комплектування, організації каталогів та наукової обробки документів;
  • сектор обслуговування наукової, художньої бібліотеки та читального залу.

Крім цього, вчена рада:

• розглянула і затвердила «Положення про Відокремлені структурні підрозділи Подільського державного аграрно-технічного університету»;
  • розглянула і рекомендувала до опублікування збірники тез доповідей «Матеріалів Всеукраїнської науково-практичної конференції «Проблеми гуманітаризації освіти у закладах вищої освіти України» 17 травня 2020 р.»;
  • рекомендувала до друку навчальний посібник для студентів природничих спеціальностей з навчальної дисципліни «Органічна хімія». Автори: к.хім.н., доцент Роговик Леон Йосипович та к.хім.н. Крачан Тетяна Миколаївна.

Секретар вченої ради,
кандидат сільськогосподарських наук