Відбулося планове засідання вченої ради університету

29 серпня 2019 року відбулося планове засідання вченої ради Подільського державного аграрно-технічного університету. Розпочав роботу вченої ради ректор університету, професор Володимир Іванишин вручивши диплом доктора сільськогосподарських наук М'ялковському Руслану Олександровичу, а також за дорученням директора інституту картоплярства НААН ректор вручив медаль «Почесний картопляр». Про проходження міжнародного наукового стажування в Краківському аграрному університеті вручено сертифікати канд. техн. наук, доценту Гарасимчуку Ігору Дмитровичу та доценту кафедри сільськогосподарських машин і механізованих технологій, канд. техн. наук Дуганцю Василю Івановичу.

Вчена рада проголосувала про створення в університеті навчально-наукового інституту енергетики та призначила в.о. директора інституту Людмилу Миколаївну Михайлову, таким чином кафедру ремонту машин та енергообладнання ліквідовано. Також ліквідовано 15 кафедр, а натомість створено 13 кафедр.

Далі вчена рада працювала згідно порядку денного:

• про освітньо-наукову і виробничо-господарську діяльність університету за 2018-2019 н.р. (доп. ректор університету, професор Іванишин Володимир Васильович)
  • про стан і результати організаційно-виховної роботи в університеті за 2018-2019 н.р. (доп. проректор з науково-педагогічної і виховної роботи Гуцол Тарас Дмитрович)
  • про підсумки роботи приймальної комісії з прийому студентів в 2019 році (доп. відповідальний секретар приймальної комісії, доцент Семенов Олександр Михайлович)

Наступними у порядку денному «Різне» розглянуто такі питання:

• Розгляд та затвердження положень з проведення виборів ректора університету (доп. голова Організаційного комітету з виборів ректора);
  • Розгляд заяв про направлення на закордонне стажування науково-педагогічних працівників університету (доп. проректор з навчальної, науково-інноваційної та міжнародної діяльності Тетяна Білик);
  • Розгляд і рекомендація кандидатур до вступу в докторантуру та призначення наукових консультантів (доп. проректор з навчальної, науково-інноваційної та міжнародної діяльності Тетяна Білик);
  • Погодження договору про спільну діяльність Снятинського коледжу ПДАТУ з приватним підприємством «Модультранс» (доп. директор коледжу Іван Калитчук)

Прес-центр ПДАТУ