Планове засідання вченої ради 30 вересня 2021 року

30 вересня 2021 року відбулося планове засідання вченої ради Подільського державного аграрно-технічного університету, в якому прийняли участь 56 членів ради із 65. Засідання розпочалось з урочистостей. Ректор університету, професор ІВАНИШИН Володимир Васильович вручив диплом доктора економічних наук ВОЛОЩУКУ Віталію Ростиславовичу; диплом кандидата сільськогосподарських наук НЕБАБІ Катерині Станіславівні; диплом доктора філософії із спеціальності 201 «Агрономія» ПАДАЛКО Тетяні Олександрівні.

Надалі вчена рада працювала згідно порядку денного:

1. Звіт про освітньо-педагогічну та господарську діяльність ВСП «Бучацький фаховий коледж» за 2020-2021 н.р. (доп. директор коледжу ЛЕСЬКІВ Ігор Юрійович)
  2. Звіт про освітньо-педагогічну та господарську діяльність ВСП «Новоушицький фаховий коледж ПДАТУ» за 2020-2021 н.р. (доп. директор коледжу ІВАСИК Мирослава Володимирівна)
  3. Профорієнтаційна робота – запорука успішного майбутнього Подільського державного аграрно-технічного університету (доп. директор центру виховної роботи і соціально-культурного розвитку ПРОКОПОВА Ольга Петрівна)

В різному вчена рада розглянула питання і одноголосно прийняла рішення:

• направити на підвищення кваліфікації у формі дистанційного стажування у Вищу Школу Агробізнесу (м. Ломжа, Республіка Польща) на період з 25.10.2021 по 03.12.2021 року наступних НПП університету: Безвіконного П.В., Потапського Ю.В., Лобунько Ю.В., Небабу К.С., Мулярчук О.І., Овчарука В.І., Лапчинського В.В., Падалко Т.О., Крачан Т.М., Тарасюка В.А., Шелудченко Л.С., Косташа В.Б., Ліщук С.Г., Кіріку Д.В., Ляску О.П., Каденюка О.С.;
  • направити КУЧЕРА Олега Володимировича на короткострокове стажування за грантовою програмою Еразмус+КА 1 «Мобільність для студентів та персоналу закладів вищої освіти» у Державну вищу професійну школу в Тарнові (Республіка Польща) на період з 25 по 29 жовтня 2021 року.

Також, вчена рада заслухала інформацію завідувача аспірантури та докторантури БЯЛКОВСЬКОЇ Оксани Антонівни про атестацію здобувачів вищої освіти ступеня «доктор філософії» та затвердила звіт про досягнуті наукові результати стипендіата Кабінету Міністрів України для молодих вчених, кандидата ветеринарних наук ГОРЮК Юлії Вікторівни за період з 01.04.2021р. по 01.10.2021р.

Секретар вченої ради,
кандидат сільськогосподарських наук