Планове засідання вченої ради 28 листопада 2019 року

28 листопада 2019 року відбулося планове засідання вченої ради Подільського державного аграрно-технічного університету.

Вчена рада працювала згідно порядку денного:

1. Ефективність освітньо-педагогічної діяльності Шепетівського коледжу ПДАТУ та шляхи її поліпшення (доп. директор коледжу Дмитрик Валентина Володимирівна)
  2. Рівень професійної підготовки, стан організації та ефективність проходження практик студентами (доп. начальник відділу міжнародної та навчально-виробничої практики і працевлаштування Гоголь Інна Анатоліївна)
  3. Про ефективність роботи наукової бібліотеки університету та завдання в сучасних умовах (доп. директор бібліотеки Михайлик Артур Олександрович)
  4. Про роботу колективу ботанічного саду та перспективи розвитку (доп. директор ботанічного саду Хомовий Михайло Миколайович)

Наступними питаннями вчена рада розглянула та затвердила: «План наукових і науково-технічних заходів на 2020 рік», «Положення про навчально-консультативний центр з фізики (НКЦФ)»; затвердила зміни до «Положення про підвищення кваліфікації та стажування співробітників Подільського державного аграрно-технічного університету» та рекомендувала до друку навчальну літературу.

Секретар вченої ради
О.Т. Кобернюк