Планове засідання вченої ради 24 червня 2021 року

24 червня 2021 року відбулося планове засідання вченої ради Подільського державного аграрно-технічного університету, в якому прийняли участь 49 членів ради із 59. Перед початком засідання ректор університету, професор Володимир Васильович ІВАНИШИН вручив голові первинної профспілкової організації співробітників та студентів ПДАТУ, кандидату сільськогосподарських наук ЛІЩУК Світлані Георгіївні нагрудний знак Федерації професійних спілок України «Профспілкова відзнака» і побажав плідної праці та нових досягнень.

Далі вчена рада працювала згідно порядку денного:

1. Оцінка освітньо-наукової діяльності та перспективи розвитку факультету агротехнологій і природокористування (доп. декан факультету Ольга Петрівна КОРУНЯК)
  2. Стан виховної та соціо-культурної роботи в університеті за 2020-2021 н.р. (доп. директор центру виховної роботи і соціально-культурного розвитку Альона Леонідівна КУЗЕМА)
  3. Ліквідація і створення нових структурних підрозділів університету (доп. ректор університету, професор Володимир Васильович ІВАНИШИН)
  4. Присвоєння вчених звань

На підставі результатів таємного голосування вчена рада прийняла рішення про присвоєння вченого звання доцента по кафедрі економіки, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності  ПЕЧЕНЮК Аллі Петрівні.

З метою вдосконалення структури університету та оптимізації освітнього процесу, відповідно до «Положення про факультет ПДАТУ» та «Положення про кафедру ПДАТУ» вчена рада прийняла рішення до 01.09.2021 року:

І. Ліквідувати Економічний факультет та створити Навчально-науковий інститут бізнесу і фінансів.

ІІ. Ліквідувати кафедру професійної освіти та кафедру теоретико-правових і соціально-гуманітарних дисциплін;

• створити кафедру права, професійної та соціально-гуманітарної освіти.

ІІІ. Ліквідувати кафедри:

• рослинництва і кормовиробництва;
  • садівництва і виноградарства, землеробства та ґрунтознавства;
  • екології, карантину і захисту рослин;
  • агрохімії, хімічних та загальнобіологічних дисциплін.

Створити кафедри:

• рослинництва, селекції та насінництва;
  • землеробства, ґрунтознавства та захисту рослин;
  • садівництва і виноградарства;
  • екології і загальнобіологічних дисциплін.

Вчена рада розглянула та затвердила:

• нову редакцію «Положення про Наглядову раду Подільського державного аграрно-технічного університету»;
  • «Положення про облікову політику Подільського державного аграрно-технічного університету»;
  • зміни до Правил прийому до Подільського державного аграрно-технічного університету у 2021 році;
  • звіти науково-педагогічних працівників університету про підвищення кваліфікації у формі дистанційного стажування в Вищій Школі Агробізнесу (м. Ломжа, Республіка Польща) в період з 10.05.2021 по 18.06.2021 року: КОРУНЯК Ольги Петрівни; БУРДИГИ Віталія Миколайовича; ПЛАХТІЯ Данила Петровича; СТЕПАНЧЕНКО Віталія Миколайовича.

Також вчена рада розглянула та рекомендувала до опублікування збірник наукових праць Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Екологічні проблеми сучасності», яка відбулась 10 червня 2021 року.

Секретар вченої ради,
кандидат сільськогосподарських наук