Завершення стажування у Варшавському університеті природничих наук

Одержанням сертифікатів завершилось стажування науково-педагогічних працівників факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві Подільського державного аграрно-технічного університету у Варшавському університеті природничих наук.

За період перебування у закордонному закладі вищої освіти, Супрович Т.М., Желавський М.М., Керничний С.П., Савчук Л.Б., Лайтер-Москалюк С.В., Трач В.В. ознайомилися з роботою кафедри морфології, кафедри доклінічних дисциплін, кафедри гігієни і охорони здоров'я населення, кафедри патології і ветеринарної діагностики, кафедри хвороби дрібних тварин, кафедри хвороби великих тварин, відділом ветеринарної епідеміології і економіки, побували у клініках дрібних та великих тварин. Значну увагу було приділено ознайомленню з методами викладання дисциплін, застосуванню інформаційних технологій у процесі навчання та напрямкам  сучасних наукових досліджень у галузі ветеринарної медицини. Корисною та інформативною була робота, безпосередньо, на кафедрах, що дала можливість окреслити напрямки майбутнього співробітництва.

Проведено круглий стіл між керівництвом деканату, на чолі з деканом Мартою Мендель, та нашою делегацією, тематикою якого було освітні стандарти та уніфікація навчальних планів.

Щирі слова вдячності за проходження стажування висловлюємо ректору Варшавського університету природничих наук, професору Вєславу Белявскі, директору факультету ветеринарної медицини Марчіну Банбурі, декану ФВМ Марті Мендель, заступнику декана Пьотру Юрку, професорам: Мішелю Скібневському, Томашу Мотілю, Яну Вишневському, Славоміру Гізінському, Ярославу Кабі.

Дякуємо ректорові Подільського державного аграрно-технічного університету, професору Володимиру Іванишину та ректорату за надану можливість проходження закордонного стажування та налагодження контактів з колегами Варшавського університету природничих наук.

Прес-центр ПДАТУ