Вивчаємо англійську з волонтерами Корпусу Миру в Україні

Із початком 2020 року у Подільському державному аграрно-технічному університеті продовжуються зустрічі  студентів та викладачів  із волонтерами Корпусу Миру в Україні.

26 лютого за ініціативи американки Морган Рілей в аудиторії 12 головного корпусу ПДАТУ учасники англомовного дискусійного клубу «English speaking club» взяли участь у міжнародному англомовному конкурсі творчого письма, який проводять добровольці від Корпусу Миру в Україні.

Під час події, учасникам надавалися дві теми на вибір, і одна година на відповідь. Після, волонтери проводитимуть оцінки робіт, за результатами яких кращі будуть надіслані координаторам області, які визначатимуть переможців в розрізі категорій: учні, студенти та професіонали.

Загалом під час участі в англомовному конкурсі творчого письма панувала цікава та дружня атмосфера, коли після оформлення робіт студенти та викладачі на англійській мові обговорювали цікаві назви запропонованих волонтеркою творів, таких як: Write the first communication sent back to Earth after humans land on Mars (Напишіть перше повідомлення, надіслане на Землю, після того як люди приземлилися на Марсі); Which is the oldest tree in your neighborhood and what has it seen? (Яке дерево, що росте по сусідству, є найстарішим і що воно бачило?) тощо. По закінченню зустрічі, учасники клубу взяли участь у розгадуванні цікавих завдань з літератури, кіно та географії. Цікавим було обговорення топ-10 країн світу, англійські назви яких складаються тільки з чотирьох літер.

Наступну зустріч з волонтеркою заплановано на 4 березня  (аудиторія 12 головного корпусу ПДАТУ о 15.00). Everyone is welcome!

Доцент кафедри обліку, оподаткування
та технологій електронного бізнесу,