Відбувся семінар у місті Варшава

6 лютого у м. Варшава (Польща) відбувся семінар на тему: «Зелена угода в промисловості і енергетиці», метою якого було ознайомлення учасників з Європейською зеленою угодою – це набір політичних ініціатив, висунутих Європейською Комісією з загальною метою зробити клімат Європи нейтральним до 2050 року.

Згідно програми Власного Стипендіального Фонду Варшавського університету природничих наук, участь у семінарі взяли представники Подільського державного аграрно-технічного університету: доктор технічних наук, доцент Тарас Гуцол і кандидат економічних наук, доцент Олег Кучер.

Відповідно до програми заходу, учасниками були обговоренні питання стосовно нових вимог до відновлювальних джерел енергій у рамках директиви Європейського Союзу 2018/2001.

Прес-центр ПДАТУ