Відбувся перший науково-практичний семінар на тему «Агробіомаса України як енергетичний потенціал центрально-східної Європи» в інституті інженерії продукціі Варшавського університету природничих наук у рамках стажування викладачів Подільського державного аграрно-технічного університету за рахунок фонду ректора (В'єслав Бєлявській). У семінарі взяли участь представники бізнесу й науковці з України та Польщі. Модераторами семінару виступили Тарас Гуцол, Олег Кучер.

Також для гостей було здійснено ознайомчу екскурсію з університетом та навчально-науковими лабораторіями інституту.

Щиро дякуємо директорові інституту Томашу Нуреку та Шимону Гловацкі за сприяння в організації й проведені семінару.

Прес-центр ПДАТУ