Відбувся Міжнародний науково-педагогічний семінар «Висококваліфікований випускник – основа перспективного розвитку агропромислового виробництва»

27 травня 2021 року відбувся Міжнародний науково-педагогічний семінар науково-педагогічних, педагогічних працівників, аспірантів, студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти на тему: «Висококваліфікований випускник – основа перспективного розвитку агропромислового виробництва» в рамках підвищення кваліфікації як складової навчання впродовж життя, який проводився на базі Вищої Школи Агробізнесу в Ломжі (Польща).

Співорганізатором (модератором) від нашого університету була доцент кафедри рослинництва і кормовиробництва Вільчинська Л.А. факультету агротехнологій і природокористування. Виступи в семінарі провели: професор Бахмат М.І., доценти Пую В.Л. і Вільчинська Л.А., також прийняли участь в обговоренні: професор Гораш О.С., доцент Хмелянчишин Ю.В., асистенти Климишена Р.І., Степанченко В.М. та інші викладачі факультету та університету.

Начальник відділу
міжнародних зв'язків ПДАТУ