Участь в щорічній Генеральній асамблеї Міжнародного аграрного консорціуму закладів вищої освіти

У 2018 році Подільський державний аграрно-технічний університет було обрано асоційованим членом Міжнародного аграрного консорціуму закладів вищої освіти – GCHERA. Цього року, у зв'язку із викликами сучасності, щорічна Генеральна асамблея Консорціуму відбулась онлайн на основі платформи Zoom 8 грудня 2020 року.

Наш університет представляли – кандидат філологічних наук, завідувач кафедри іноземних мов Ірина Гуменюк та фахівець відділу міжнародних зв'язків Анастасія Поліщук. Головував на Асамблеї президент Консорціуму – Хосе Заглул (Jose Zaglul).

На засіданні розглядалося чимало актуальних проблем освіти в умовах інтернаціоналізації закладів вищої освіти, зокрема питання особливостей розвитку аграрної освіти в умовах пандемії, конкурентність випускників аграрних ЗВО на світовому ринку праці, аналіз співпраці аграрних консорціумів у 2020 році, виконання плану GCHERA на 2016-2020 рр. тощо. Велика увага була приділена обговоренню та затвердженню стратегічного плану роботи GCHERA на 2021-2025 рр. Так, Джим Френч (Jim French), модератор цьогорічної зустрічі, представив на широкий загал Стратегію «Дорожня карта на майбутнє» («Road Map for the Future»), котра являє собою перспективний план щодо реалізації проекту «Університети можуть змінити світ» («Universities can change the world»).

Також на засіданні було переобрано на посаду казначея Консорціуму Філіпа Шоке (Philippe Choquet) та одноголосно обрано почесним президентом GCHERA Джона Кеннелі (John Kennely), екс-президента Консорціуму кількох скликань.

Відділ міжнародних зв'язків ПДАТУ