Участь у веб-семінарі Великої хартії університетів

19 квітня 2021 року Велика хартія університетів (Magna Charta Observatory) провела веб-семінар з використанням платформи Zoom на тему: «Ефективне залучення студентів – що відбувається і як це покращує університети: міжнародні перспективи» («Involving students effectively – what happens and how it improves universities: international perspectives»), в якому Подільський державний аграрно-технічний університет взяв участь. Вебінар був присвячений обговоренню значення студентів та науковців для університетів.

Студенти та науковці мають вирішальне значення для місії, життя та успіху університетів. Вебінар розглядає внески студентів у життя університетів, як саме це відбувається, його переваги та те, що робить це особливо ефективним.

Magna Charta Observatory співпрацює з Глобальним студентським форумом для цієї події. Глобальний студентський Форум – це організація найбільших студентських федерацій у світі. В даний час вона представляє 183 студентські спілки зі 118 країн.

Модератором заходу була Керолайн Сундберг, колишній віце-президент Європейської спілки студентів (ESU) та член уряду Ради Обсерваторії Великої Хартії, Швеція. Було представлено Глобальний студентський форум (GSF) Пітером Квасі Коджіє, генеральним секретарем Всеафриканського союзу студентів та членом (обраним) керівного органу Ради Обсерваторії Великої Хартії, Гана.

Також із короткими доповідями виступали: Тьєррі Люшер, директор з досліджень післядипломного навчання та роботи, Відділ інклюзивного економічного розвитку, Рада з досліджень гуманітарних наук, Південна Африка («Невдачі в управлінні та протести студентів у справі #FeesMustFall»); Сейпаті Мохема, молодший науковий співробітник, Рада з досліджень гуманітарних наук, Південна Африка («Боротьба за демократію в чилійських університетах: справа PUC Чилі»); Софія Барахона Мена, науковий співробітник Red de Estudios para la Profundización Democrática (RED), Чилі.

Начальник відділу
міжнародних зв'язків ПДАТУ