Підсумки навчального візиту до SGGW на платформі проєкту UNIgreen+UA.

Представники університету Оксана БЯЛКОВСЬКА та Анастасія ПОЛІЩУК, в рамках навчального візиту до SGGW відвідали семінари, де було висвітлено ряд питань для розвитку подальшого співробітництва між університетами платформи проєкту UNIgreen+UA. В процесі навчання було визначено напрямки стратегічних досліджень та надано пропозиції щодо тих науковців, які першими будуть брати участь в проєкті. Представники українських закладів вищої освіти визначили всі переваги і ризики реалізації проєктів та запропонували шляхи їх вирішення. На адресу SGGW надіслані анкети наших науковців, які пішли в обробку для подальшої роботи.

Проректор з навчальної, науково-інноваційної та міжнародної діяльності доктор економічних наук, професор

Бялковська Оксана Антонівна

засідання