English club PDATU and New Year’s resolution

Впродовж двох останніх тижнів в міжнародному відділі ПДАТУ відбулися зустрічі учасників дискусійного англомовного клубу за участі американця Кларка Хьюза, волонтера Корпусу Миру в Україні, що приймає участь в проекті розбудови об'єднаної територіальної громади Дунаєвецького району.

В п'ятницю о 11.20 студенти та викладачі університету з волонтером  обговорювали особливості організації сільського господарства  в Україні та США.

Відповідно до курсу «Career Path Agriculture» учасники англомовного клубу вивчали специфіку зберігання сільськогосподарської продукції, знайомилися з такими термінами  професійного спрямування як: зберігання (storage), вирівнювання (leveling), вентиляція (ventilation), волога (moisture), цвіль (mold), силосні бункери (bunker silo, silage bag, tower silos for storage) тощо. Студенти знайомилися із особливостями побудови тимчасових (temporary) та постійних  (permanent) сховищ (storage) з метою забезпечення необхідного рівня вологи та вентиляції, залежно від сільськогосподарської культури.

Також, учасники клубу на англійській мові  обговорювали особливості  відгодівлі (feed) та формування здорового (nutrients) раціону (daily ration)  для тварин на сучасних птахо (poultry) та свинофермах (pig farms, pig  facility) Америки.

Після невеликої перерви, студенти та викладачі ПДАТУ о 14.00 в 12 аудиторії головного корпусу університету продовжили спілкування з волонтером,  обговорюючи новорічні плани та настанови учасників (New Year's resolution) на 2020 рік.

Наступна зустріч з волонтером відбудеться 10 січня 2020р.

Підготувала
В. Борковська