Зустрічі науково-педагогічних працівників університету з випускниками ліцеїв

Реалії сьогодення вимагають активної взаємодії університетів із потенційними абітурієнтами й комплексного підходу до питання професійного самовизначення учнівської молоді. Ефективність професійної орієнтації старшокласників залежить не лише від уміння правильно організувати цей процес, а й від здатності мотивувати їх до усвідомленого й самостійного вибору майбутнього фаху.

Проведення різноманітних профорієнтаційних заходів і співпраця із закладами загальної середньої освіти – важливий напрям діяльності Закладу вищої освіти «Подільський державний університет», свідченням чого є постійна робота з пошуку відповідних форм і способів зацікавлення старшокласників навчанням у нашій alma mater.

До профорієнтаційної роботи завжди активно долучаються науково-педагогічні працівники навчально-наукового інституту заочної і дистанційної освіти. Зокрема, 14 і 15 грудня 2022 року відбулася низка зустрічей із випускниками ліцеїв м. Кам’янця-Подільського. 14 грудня  Кам’янець-Подільський ліцей № 7 відвідали завідувач кафедри математики, інформатики та академічного письма Андрій Громик, доцент кафедри права, професійної та соціально-гуманітарної освіти Артур Михайлик і викладач кафедри іноземних мов Лариса Громик. 15 грудня до старшокласників Кам’янець-Подільського ліцею № 12 завітали доцент кафедри математики, інформатики та академічного письма Ірина Семенишина та викладач кафедри іноземних мов Лариса Громик.

Під час спілкування з майбутніми абітурієнтами викладачі університету розповіли про факультети й інститути ЗВО «ПДУ», переваги навчання в університеті, спеціальності й освітні програми, за якими здійснюється підготовка фахівців, умови вступу, можливості участі студентів у різних програмах академічної мобільності. Також вони відзначили потужний кадровий потенціал і високий професіоналізм науково-педагогічних працівників університету, повідомили про спектр освітніх послуг, які надає наш заклад вищої освіти та які підвищують конкурентоспроможність його випускників на сучасному ринку праці, звернули особливу увагу на можливість здобути ґрунтовні фахові знання та проходження практики чи стажування за кордоном, перспективи працевлаштування і, безперечно, цікаве студентське життя.

Насамкінець викладачі побажали випускникам успішно скласти вступні іспити й обрати виш своєї мрії, а також висловили сподівання зустрітися з ними наступного разу вже як зі студентами нашого університету.

Лариса Громик,
викладач кафедри іноземних мов