Відбувся плановий семінар на тему: «Створення web сторінки мовою програмування HTML»

17 жовтня 2019 року викладачами кафедри математичних дисциплін, інформатики і моделювання проведено плановий семінар на тему: «Створення web сторінки мовою програмування HTML» для студентів 1 курсу економічного факультету. Доцент Мушеник І.М. розпочала семінар з подачі термінології з даної темі, висвітливши наступні питання:

1. структура HTML документа;
  2. теги форматування тексту;
  3. форматування параграфів;
  4. створення списків в HTML документі та інше.

В обговоренні даних питань також взяли участь викладачі кафедри математичних дисциплін, інформатики і моделювання Подільського державного аграрно- технічного університету завідувач кафедри Громик А.П., доценти кафедри Семенишина І.В., та Марчук Н.А. Студентів зацікавила дана тематика і вони висловили бажання й надалі організовувати подібні семінари.

Прес-центр ПДАТУ