Тиждень філософії

Кафедра теоретико-правових і соціально-гуманітарних дисциплін щороку організовує тиждень філософії з нагоди Всесвітнього дня філософії, і цьогоріч він присвячений актуальним питанням сучасної філософії. Починаючи з 18 листопада, викладачами кафедри Колосюк І. А. та Боднар А. М. було проведено ряд заходів під гаслом – «Тиждень сучасної філософії. Філософія для життя».

Цей тиждень виявився для студентів і викладачів інтелектуально  й емоційно насиченим, оскільки викладачі намагалися зробити заходи й події  цікавими. Традиційно тиждень філософії виступає своєрідною платформою для щирої жвавої дискусії, адже простір вільнодумства має процвітати, приносити результати, здобутки та плоди.

Учасники заходів мали нагоду спробувати проаналізувати існуючі актуальні питання сучасної філософії, визначаючи їх прихований вплив на суспільство та замислитися над тим, що кожен може зробити для життя, аби красиві ідеї стали реальністю.

Цьогорічний тиждень філософії є доказом чергової пильної уваги кафедри теоретико-правових і соціально-гуманітарних дисциплін до всесвітньо важливих подій. Особливо загострює те, що звертається увага на зовсім, здавалося б, непрактичний вимір людського життя – філософію.

Прес-центр ПДАТУ