Студенти ПДАТУ опановують новітні інформаційні технології

В умовах всесвітньої пандемії на віддалений режим роботи довелось перейти закладам вищої освіти України. При цьому забезпечення якісної освіти в умовах самоізоляції є важливою задачею роботи науково – педагогічних працівників. В цих умовах особливо необхідне опанування  новітніх інформаційних технологій, сучасний розвиток  яких забезпечує отримання студентами основного обсягу навчального матеріалу.  Окрім того,  інтерактивна взаємодія  зі студентами дає можливість відкоригувати складні питання і допомогти опановувати навчальний матеріал.

Асистент кафедри математичних дисциплін, інформатики і моделювання к.е.н. Гаврилюк Віта Миколаївна провела дистанційно практичне заняття з дисципліни «Інформаційні технології» з студентами 1 стн курсу спеціальності 141 « Електроенергетика, електроніка та електромеханіка».

Варто зауважити, що студенти активно долучилися до дистанційної  форми  що в цілому може сприятливо позначитися на  їх особистому розвитку, підвищуючи рівень самоорганізації і відповідальності, удосконалюючи ступінь комп'ютерної грамотності.

Пресцентр ПДАТУ