Профорієнтаційний онлайн захід кафедри іноземних мов

29 жовтня кафедра іноземних мов за власної ініціативи та підтримки адміністрації Подільського державного аграрно-технічного університету провела онлайн захід – відкрите засідання англомовного дискусійного клубу на платформі Google meet. На захід були запрошені студенти ПДАТУ та випускники шкіл та коледжів міста та району, а також усі бажаючі – поціновувачі англійської мови, звичаїв та традицій англомовних країн.

Мета заходу була комплексною: розвинути іншомовні компетенції студентів та майбутніх абітурієнтів, розширити знання слухачів щодо традицій англомовної спільноти, а також ознайомити присутніх з Подільським державним аграрно-технічним університетом та наглядно продемонструвати засідання студентського мовного клубу.

На навчально-виховний захід були запрошені студенти Кам'янець-Подільського фахового коледжу ПДАТУ, Хотинського фахового коледжу ПДАТУ, Новоушицького фахового коледжу ПДАТУ, Кам'янець-Подільського фахового коледжу харчової промисловості Національного університету харчових технологій; учні ліцею «Славутинка», Кам'янець-Подільського ліцею, тощо. Усього у заході взяло участь 54 учасника, з них 9 осіб заповнили анкети та залишили свої контактні дані.

Засідання мовного клубу пройшло жваво та динамічно, студенти ПДАТУ активно спілкувалися та залучали до діалогу запрошених гостей, ділилися власними думками по темі заходу та враженнями від навчання в університеті. Загалом захід виявився досить вдалим пілотним проєктом, який в умовах сьогодення, а саме дистанційного формату навчання, є дієвим інструментом профорієнтаційної роботи.

На завершення усі присутні отримали: посилання на Google форму, щоб організатори мали змогу отримати зворотній зв'язок та контакти з потенційними абітурієнтами; посилання на телеграм канал університету, щоб усі зацікавлені мали змогу читати найактуальнішу інформацію про ПДАТУ, а також посилання на презентацію, котра була продемонстрована на засіданні мовного клубу.

Завідувач кафедри іноземних мов,
кан.філ.наук, доцент