Профорієнтаційна робота серед учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл м. Дунаївці

18 грудня завідувач кафедри іноземних мов Ірина Гуменюк, викладач кафедри іноземних мов Оксана Кунцьо та доцент кафедри обліку, оподаткування та технологій електронного бізнесу Валентина Борковська за підтримки волонтера Корпусу Миру в Україні Кларка Хьза провели планові профорієнтаційні заходи  Подільського державного аграрно-технічного університету щодо популяризації  спеціальностей університету серед учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл м. Дунаївці.

Зокрема, під час зустрічі, Ірина Гуменюк розповіла про переваги вивчення англійської та інших мов в нашому університеті та перспективи паралельного навчання студентів в ПДАТУ та інших університетах ЄС за принципом дуальної освіти.

Оксана Кунцьо повідомила школярів старших класів про можливість підготовки до ЗНО з іноземних мов на базі нашого вищого учбового закладу.

Валентина Борковська розповіла про переваги здобуття економічної вищої освіти в ПДАТУ, можливість навчання та стажування за фахом для наших студенів закордоном.

Клар Хьюз повідомив про можливість безкоштовного відвідування дискусійних англомовних клубів сільськогосподарського, економічного та іншого професійного спрямування, які організовуються міжнародним відділом ПДАТУ за участі волонтерів Корпусу Миру в Україні щосереди о 15.00 та щоп'ятниці о 11.20 та 14.00 в 12 аудиторії головного корпусу університету.

За підсумками зустрічей, викладачі завітали до Дунаєвецької Міської Ради, де наш волонтер Кларк Хьюз  бере участь у проєкті з розбудови територіальних громад, з подякою за співпрацю відповідно до укладеної угоди  та намірами щодо розвитку діяльності на взаємовигідних умовах.

Підготувала
Борковська В.В.