Підвищення кваліфікації НПП ННІЗДО

Упродовж двох останніх тижнів науково-педагогічні працівники ПДАТУ мали змогу пройти безоплатне навчання за онлайн-курсом «Цифрові інструменти Google для закладів вищої, фахової передвищої освіти». Організатором курсу вчергове виступило Міністерство освіти і науки України за підтримки Google Україна, а безпосереднє навчання здійснювалося тренерами Академії цифрового розвитку.

Учасники онлайн-курсу мали змогу фахово зростати, вправлятися методиками дистанційного навчання, розширити можливості використання цифрових інструментів для підвищення ефективності освітнього процесу. Робота у віртуальному середовищі Google Класів, лекційні відео, консультації від тренерів, супровід, постійний зворотний зв'язок – все це дозволило опанувати 5 навчальних модулів у короткий термін. Впевнено можна сказати, що кожен учасник знайшов для себе щось нове навіть у відомих додатках, з якими працювали. А це : Google Клас, Google Meet, Google Календар, Google Keep, Google Документи, Форми, Презентації та Таблиці, Google Jamboard, Google Сайти і багато інших ресурсів. Цікаві можливості та застосування не лише традиційних ресурсів, а й таких, як Google Тренди, Google Академія, Google Групи, Google Сповіщення, Доповнення до об'єктів Google Диску та можливості Google Workspace. Особлива увага зверталася на навчальні можливості Google, саме тому невід'ємними складовими онлайн-курсу стали знайомство із Google Центр безпеки, способи створення та підтримки персонального інформаційного середовища викладача, створення захищених відеозустрічей та ресурсів для захисту освітнього процесу в цілому.

Вкрай позитивною складовою онлайн-курсу була можливість вибору роботи з комп'ютера/ноутбука чи телефона/планшета. А командна робота, організація ефективної взаємодії між слухачами та тренерами є прикладом та взірцем, як працювати в подальшому викладачам ЗВО з учасниками освітнього процесу за допомогою цифрових інструментів Google.

Завершився навчальний курс виконанням підсумкового тесту, а для тих учасників, хто опанував не менше 80% матеріалу – видачею відповідних сертифікатів.

НПП ННІЗДО Ірина ГУМЕНЮК, Наталія МАРЧУК та Оксана КУНЦЬО успішно завершили даний курс та отримали Сертифікати.

Завідувач кафедри іноземних мов
Ірина Гуменюк