Освітній простір XXI ст.: виклики та перспективи

22 квітня 2021р. кафедра іноземних мов Подільського державного аграрно-технічного університету мала честь вітати своїх колег, представників наукової та освітянської сфери України на Всеукраїнській науково-практичній конференції «Освітній простір XXI ст.: виклики та перспективи», котра була проведена на платформі Google meet.

Модератором заходу була завідувачка кафедри іноземних мов, кандидат філологічних наук, доцент Гуменюк І.І.

Усього на конференцію було заявлено 76 доповідей, з них доєднались онлайн – 34 учасника, решта взяли участь у написанні тез конференції.

Із вітальним словом до присутніх на пленарному засіданні звернулась директорка навчально-наукового інституту заочної і дистанційної освіти, докторка економічних наук, доцент Юлія Волощук, побажавши учасникам плідної роботи та цікавих дискусій.

Привітали учасників конференції також колеги з кафедри англійської мови Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка – кандидати філологічних наук, доценти І.А. Свідер та Н.І. Фрасинюк.

Агейчева А. О., кандидат педагогічних наук, доцент, декан гуманітарного факультету, Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» також виступила на пленарному засіданні та висловила сподівання щодо подальшої успішної роботи.

Майя Галицька (кандидат педагогічних наук, доцент кафедри туризму, Національний університет фізичного виховання і спорту України, м. Київ) та Валентина Співачук (кандидат філологічних наук, доцент кафедри іноземних мов, Хмельницький національний університет, м.Хмельницький) у свою чергу звернулись до учасників конференції та побажали натхненної роботи та конструктивного діалогу.

Студенти КПНУ та ПДАТУ висловили свої сподівання та очікування від роботи конференції, як от досвід публічного виступу, діалог з досвідченими науковцями та товариська атмосфера заходу.

Насамкінець пленарного засідання, голова первинної профспілкової організації співробітників та студентів ПДАТУ, кандидат сільськогосподарських наук Ліщук С.Г. побажала колегам процвітання та нових ідей, а заходу набути статусу міжнародного.

Далі конференція перейшла у формат секційних засідань, які варто відзначити активністю з боку студентства, різномаїттям доповідей та жвавою дискусією.

Сподіваємося, що наша конференція стала для всіх успішною подією, місцем зустрічі з колегами, партнерами, дала можливість поспілкуватися і подискутувати, поділитись успішним досвідом, викликами та перспективами у сфері освіти і науки, ознайомитися з новими тенденціями педагогічної науки, філології, економіки, історії, філософії тощо, методами та технологіями освітнього процесу, обговорити можливості подальших наукових розвідок та перспективи для співпраці.

Особливу вдячність висловлюємо колегам-викладачам та студентам інших закладів вищої, професійної та середньої освіти, а саме:

• Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка (м. Кам'янець-Подільський);
  • Національний університет фізичного виховання і спорту України (м. Київ);
  • Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» (м. Полтава);
  • Технологічний університет (м. Берлін);
  • Українська медична стоматологічна академія (м. Полтава);
  • Хмельницький національний університет (м. Хмельницький);
  • Херсонський національний технічний університет (м. Херсон);
  • Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича (м.Чернівці);
  • Кам'янець-Подільський фаховий коледж харчової промисловості Національного університету харчових технологій (м. Кам'янець-Подільський);
  • Коледж Подільського державного аграрно-технічного університету (м. Кам'янець-Подільський);
  • Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж (м. Кам'янець-Подільський);
  • Хотинський коледж Подільського державного аграрно-технічного університету (м. Хотин);
  • Державний навчальний заклад «Лісоводський професійний аграрний ліцей» (с. Лісоводи).

Ми надзвичайно раді, що Ви були з нами. Дякуємо за Вашу активну участь, фантастичну атмосферу, пропозиції та позитивні відгуки.

Завідувач кафедри іноземних мов,
кандидат філологічних наук, доцент