Дистанційні будні кафедри іноземних мов

Навчання під час карантину стало неабияким викликом для викладачів і студентів. Цей досвід є надзвичайно важливим для усіх нас, аби оцінити власний рівень digital компетенцій і готовність студентів до співпраці. Проте найголовніше, це – висновки, які ми з цього досвіду зробимо. За словами освітнього омбудсмена Сергія Горбачова, зараз спостерігається три основні тенденції організації дистанційного навчання - позитивна, формальна та негативна. Завдяки кропіткій праці викладачів нашого університету, дистанційне навчання розвивається відповідно до позитивного сценарію.

Так, викладачі кафедри іноземних мов продовжують навчання на онлайн платформах. НПП кафедри постійно створюють різноманітні тематичні презентації для щоденної роботи із студентами; студенти працюють у системі Moodle, записують відео та започатковують англомовні флешмоби.

Зокрема, викладач кафедри Чайковська Ольга провела декілька онлайн занять зі студентами 1 курсу СТН, спеціальності "Агрономія". Протягом занять було розібрано стратегії розв'язання онлайн тестів з граматики англійської мови.

Завідувач кафедри Гуменюк Ірина провела ряд занять та індивідуальних консультацій зі студентами 1 і 2 курсу спеціальностей "Ветеринарна медицина" і "Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва", протягом яких було зроблено аналіз над помилками в контрольній роботі, заслухано індивідуальні презентації та підведено підсумки семестру.

Проведено онлайн засідання кафедри іноземних мов на платформі Zoom, на якому обговорено та затверджено зміни в Положенні про кафедру іноземних мов в умовах дистанційної роботи; обговорено інформацію про процедуру завершення навчального року відповідно до отриманих роз'яснень МОН України; обговорено відкрите заняття з латинської мови викладача кафедри Кунцьо О.І. та розглянуто більше 10 Moodle's з дисциплін, котрі викладаються на кафедрі, з метою рекомендації на затвердження їх вченою радою Подільського державного аграрно-технічного університету.

Завідувач кафедри іноземних мов,
кандидат філологічних наук
Ірина Гуменюк

Вікторія Карпець, студентка 1 курсу, спеціальність «Ветеринарна медицина» кидає виклик студентам 1 курсу. Тема відеоповідомлення: "My daily routine"