Запрошуємо до участі у III Міжнародній науковій конференції «Економічні науки для агробізнесу та сільського господарства» 22-23 вересня 2020 року

До уваги науковців!

22-23 ВЕРЕСНЯ 2020 РОКУ у м. ВАРШАВА відбудеться
III МІЖНАРОДНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ
«ЕКОНОМІЧНІ НАУКИ ДЛЯ АГРОБІЗНЕСУ ТА СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА»
організована
Інститутом Економіки і Фінансів
Варшавського університету природничих наук – SGGW
Практикум для молодих науковців відбудеться 21 вересня 2020 року

СПІЛЬНА КОНФЕРЕНЦІЯ
«Стратегії біоекономіки в країнах Центральної та Східної Європи»
організована
Кафедрою біоекономіки та системного аналізу - БІОЕКОН Інституту ґрунтознавства та рослинництва – IUNG-PIB

Мета конференцій

III Міжнародна Наукова Конференція „Економічні науки для агробізнесу та сільського господарства“ знову стане платформою для обміну думками наукової спільноти з професіоналами, як з Польщі, так і з-за кордону. Наші дослідницькі та дискусійні інтереси зосереджуються на мінливих потребах економіки, цього року з особливим акцентом на біоекономіку та її стратегічні варіанти для Польщі, а також країн Центрально-Східної Європи. З цієї причини спільна конференція, організована IUNG-PIB, що фінансується проектом H2020-WIDESPREAD-BIOECON.
Одна із частин конференції буде присвячена дискусії серед молодих науковців - докторантів. Ця частина стане продовженням Наукової Конференції «Виклики сучасної економіки в перспективі молодих науковців», що проводиться щорічно з 2014 року.

Теми конференцій

• Процеси адаптації підприємств в умовах реалізації принципів сталого розвитку.
  • Трансформації в сільському господарстві та продовольчій економіці в європейських країнах.
  • Сільськогосподарські ринки в епоху інтеграції та глобалізації.
  • Політика щодо сільського господарства та сільських територій.
  • Людський та соціальний капітал у місцевому та регіональному розвитку.
  • Вплив фінансового сектора на сільське господарство, харчову промисловість, сільські райони.
  • Логістика як фактор у розвитку економіки.
  • Стратегії біоекономіки у Польщі та країнах ЦСЄ.
  • Стале сільське господарство для економіки, заснованої на біології.
  • Стан та перегрупування біоекономіки у Польщі та країнах ЦСЄ.

Доповіді, надіслані англійською мовою, які пройшли успішну процедуру рецензування, будуть опубліковані в роботі III Міжнародної Наукової Конференції. Рекомендований обсяг доповіді - не більше 8 сторінок. Вимоги до редакції можна знайти на веб-сайті.

Публікація вийде після конференції у паперовому та електронному вигляді. Подання наукових статей відбувається через систему OJS

Матеріали конференції будуть надіслані у Scopus та CONFERENCE PROCEEDINGS CITATION INDEX – SOCIAL SCIENCE & HUMANITIES (Clarivate Analytics раніше THOMSON REUTERS ISI INDEX), що індексується в базі даних Web of Science.

Реєстрація:
www.esare3.ieif.sggw.pl