Як розпочати власний бізнес: стартує онлайн-курс з діджитал-маркетингу

Як створити сайт без коду, налаштувати систему отримання заявок, запускати рекламні кампанії в Instagram та Google, аналізувати їхні результати і описувати цільову аудиторію. Відповіді на ці питання надають розробники курсу "Вступ: діджитал-маркетинг для школярів та студентів" — він зацікавить молодь, яка має ідею для стартапу і хоче відкрити власний бізнес.

Таку інформацію опубліковано пресслужбою МОН України.

Матеріали курсу подані у вигляді коротких відео тривалістю до 5 хвилин у яких пояснюються базові інструменти діджитал-маркетингу та методики, за якими потрібно здійснювати їх аналіз.

Пройти курс може кожен охочий на онлайн-платформі з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта».

Даний курс є спільним проєктом Міністерства цифрової трансформації України та Київського національного університету імені Тараса Шевченка, за участю GoIT, Netpeak, Vintage та при підтримці бренду GoITeens.