Триває прийом заявок на Всеукраїнський конкурс наукових та навчальних видань

Всеукраїнський (національний) конкурс наукових та навчальних видань «ВІДКРИТА НАУКА, СТАЛИЙ РОЗВИТОК ТА ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ» проводиться з метою популяризації наукових і методичних розробок, що забезпечують супровід освітнього процесу в українських закладах вищої освіти, відповідають стандартам вищої освіти, сприяють створенню нових знань, здобуттю студентами якісної вищої освіти та поширенню в академічному середовищі передових практик у навчанні, викладанні та науці.

Організатором Конкурсу є Сумський національний аграрний університет.

Співорганізатори

• Рада молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України;
  • Громадська організація «Інноваційний університет»;
  • ТОВ «Видавничо-торговий дім «Університетська книга»;
  • ТОВ "Видавничий дім "Гельветика";
  • ПП "Видавництво "Олді+;
  • Baltija Publishing (м. Рига, Латвія);
  • Adam Marszałek Publishing (м. Торунь, Польща).

У Конкурсі можуть брати участь фізичні та юридичні особи (далі Учасники), які мають виключні майнові права на використання наукових та навчальних видань.

Конкурс є відкритим для всіх авторів (авторських колективів), що є громадянами України, наукові та навчальні видання яких відповідають критеріям відбору зазначеним в Положенні.

Конкурс проводиться у наступних номінаціях:

• соціо-гуманітарні та економічні науки;
  • інженерно-технологічні науки;
  • агробіологічні науки та ветеринарні науки;
  • електронне видання.

Графік проведення:

15.09 – 14.11.2021 – прийом матеріалів на конкурс;

15.11 – 30.11.2021 – визначення відповідності поданих матеріалів;

15.12.2021 – змістова оцінка конкурсних робіт та оголошення переможців.

Друковані видання надсилаються до конкурсної комісії за адресою:

40021, вул. Герасима Кондратьєва 160, м. Суми, Україна (з поміткою на конкурс наукових видань).

Електронні видання (єдиним листом з відсканованими заявою, анотацією та довідкою про авторів) надсилаються на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (з поміткою на конкурс наукових видань).

Документи, що подаються на Конкурс повинні містити:

• два екземпляри друкованого видання
  • заявку на участь у Конкурсі;
  • анотацію, яка містить коротку характеристику конкурсної роботи та її значення для навчального процесу, наукових досліджень та народного господарства (не більше 1 сторінки, підписана автором/авторами);
  • основні дані про авторів (прізвище, ім'я, по батькові, місце роботи, посада, вчений ступінь і звання, домашня адреса, номери домашнього і службового телефонів), із зазначенням творчого доробку кожного (%);
  • згоду на передачу матеріалів в бібліотеку Університету та розміщення в репозитарії університету (в довільній формі).

Детальна інформація на сторінці Конкурсу.