Міжнародний науково-педагогічний семінар «Висококваліфікований випускник – основа перспективного розвитку агропромислового виробництва»

Вища Школа Агробізнесу в Ломжі (Польща) запрошує науково-педагогічних, педагогічних працівників, аспірантів, студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти взяти безкоштовну участь у Міжнародному науково-педагогічному семінарі «Висококваліфікований випускник – основа перспективного розвитку агропромислового виробництва».

Найкращі спікери Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży поділяться з Вами досвідом підготовки здобувачів освіти за спеціальностями для системи агропромислового виробництва.

Є можливість участі в дискусії через перекладача з польськими колегами. Мова семінару польська і англійська з перекладом на українську та українська.

Семінар відбудеться он-лайн 27 травня 2021р. Початок в 11.00 за українським часом.

По завершенню семінару, Вам буде надісланий безкоштовний сертифікат, що підтверджує Вашу участь тривалістю 6 год. (0,2 кредити ЕСТS).

Якщо ви плануєте виступ, презентацію і тези доповіді надіслати до 25 травня включно на ел. пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Зареєструйтеся для участі у семінарі за посиланням

Начальник відділу
міжнародних зв'язків ПДАТУ