Засідання стейкхолдерів та робочої проектної групи спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»

11 березня 2021 року в режимі on-line відбулось засідання роботодавців, випускників, здобувачів вищої освіти та робочої проектної групи освітньо-професійних програм за освітніми ступенями «Бакалавр» і «Магістр» спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

У засіданні взяли участь: гарант ОПП, докт.техн.наук Т.Д.Гуцол; члени робочої групи – директор навчально-наукового інституту енергетики професор Л. Михайлова; завідувачі кафедр  І.Д.Гарасимчук, О.В.Ткач випускники магістратури В. Зельська, І. Чепесюк, В. Шевчук, випускники балаврату  В. Корольков, Н. Левчук, К. Ковалевський; провідний інженер КП «Міськтепловоденергія» Ю.В. Бойко; директор Кам'янець-Подільського РЕМ АТ «Хмельницькобленерго» Г.Б. Грубі; головний інженер Кам'янець-Подільського РЕМ В.Г. Хворостовський; директор центру обслуговування клієнтів ТОВ «Хмельницькенергозбут» О.В. Гомілко; директор ДП ТОВ «Імпульс» телерадіокомпанія «Імпульс-ТБ» Б.А. Маланчук, директор Городоцького РЕМ В.І. Слободян, директор Деражнянського РЕМ М.П Антощишин; здобувачів вищої освіти спеціальності А.Чіріков, О.Новотарський, О.Корольков та науково-педагогічні працівники навчально-наукового інституту енергетики..

На засіданні заслухано інформацію про особливості та необхідність удосконалення освітньо-професійних програм на відповідних освітніх рівнях.

Стейкхолдери – роботодавці позитивно відгукнулися про підготовку бакалаврів та магістрів за відповідними освітньо-професійними програмами. Разом з тим було запропоновано внести ряд коректив до ОПП.

Обговорено особливості освітньо-професійних програм для різних термінів навчання та відмічено необхідність врахування поданих представниками роботодавців та здобувачами вищої освіти змін до них. Велику увагу приділено нормативним та вибірковим дисциплінам освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) рівня спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Директор навчально-наукового інституту енергетики
кандидат технічних наук, професор