Проведено круглий стіл робочої проектної групи спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»

04 березня 2020 року відбулось засідання круглого столу студентського самоврядування, роботодавців, студентів, робочої проектної групи освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

В обговорені взяли участь: директор навчально-наукового інституту енергетики професор Л. Михайлова; член робочої групи І. Гарасимчук; члени студентського самоврядування В. Зельська, І. Чепесюк, Д. Колотило, П. Пастух, М. Букай, В. Смеречанський, В. Корольков; провідний інженер КП «Міськтепловоденергія» Ю. Бойко; директор Кам'янець-Подільського району електричних мереж АТ «Хмельницькобленерго» Г. Грубі; головний інженер В. Хворостовський; директор центру обслуговування клієнтів ТОВ «Хмельницькенергозбут» О. Гомілко; директор ДП ТОВ «Імпульс» телерадіокомпанія «Імпульс-ТБ» Б. Маланчук.

Було заслухано інформацію про особливості та необхідність удосконалення освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» ,а також підготовку освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) рівня спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» до акредитації.

Директор ДП ТОВ «Імпульс» телерадіокомпанія «Імпульс-ТБ» Б. Маланчук позитивно відгукнувся про підготовку магістрів за освітньо-професійною програмою другого (магістерського) рівня спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Разом з тим запропонував внести корективи, а саме ввести в освітньо-професійну програму навчальну дисципліну «Технології проектування систем ІоТ (Інтернет речей)».

Обговорено особливості освітньо-професійних програм та необхідність врахування поданих представниками роботодавців та студентів змін до них. Велику увагу приділено нормативним та вибірковим дисциплінам освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) рівня спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Директор навчально-наукового
інституту енергетики
кандидат технічних наук, професор
Людмила Михайлова