Профорієнтація майбутніх енергетиків фахового коледжу ПДАТУ

Науково-педагогічні працівники навчально-наукового інституту енергетики Подільського державного аграрно-технічного університету зустрілися з випускниками відділення електроенергетики, електротехніки, електромеханіки Кам"янець-Подільського фахового коледжу ПДАТУ, яким розповіли про умови продовження навчання в університеті.

Випускники цікавилися питаннями вступу до університету, особливостями зачислення на навчання до навчально-наукового інституту енергетики, умовами навчання і проживання в гуртожитку. На всі запитання були дані повні та вичерпні відповіді.

Із сорока випускників-енергетиків вісімнадцять вирішили продовжити навчання в навчально-науковому інституті енергетики. Директор фахового коледжу ПДАТУ  Юрій Білянський побажав випускникам успіхів у подальшому навчанні в університеті.

Директор навчально-наукового інституту енергетики
кандидат технічних наук, професор