Присвоєння кваліфікаційної групи з електробезпеки та перевірка знань роботи в електроустановках

Згідно ст.18 Закону України «Про охорону праці», «Положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці в закладах, установах, організаціях, підприємствах, підпорядкованих Міністерству освіти і науки України»  від 10.04.2006р. № 304, вимог безпеки під час обслуговування електроустановок, які містяться в Правилах безпечної експлуатації електроустановок споживачів (ДНАОП 0.00–1.21–98).

З метою створення безпечних умов праці, запобігання шкідливим виробничим факторам та профілактики виробничого травматизму у Подільському державному аграрно-технічному університеті виданий наказ «Про перевірку знань з електробезпеки технічного та електротехнічного персоналу» згідно якого працівники університету мають пройти курс навчання з електробезпеки, після чого підтверджується або надається вища група з електробезпеки та охорони праці.

22 листопада 2019 року для працівників НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ЕНЕРГЕТИКИ був проведений іспит з «Електробезпеки».

Перевірка знань працівників відповідно до наказу здійснювалося комісією в складі: В.В. Морозов, інженер електротехнічної лабораторії; М.В. Вусатий, інженер електротехнічної лабораторії; В.Г. Хворостовський, головний інженер Кам'янець-Подільського РЕМ та В.П. Калинюк, провідний інженер з охорони праці Подільського державного аграрно-технічного університету.

По завершенню іспиту присвоєні відповідні групи допуску з електробезпеки та охорони праці.

Прес-центр ПДАТУ