ННІ енергетики – робота в режимі «Online» продовжується…

Науково-педагогічні працівники кафедри електротехніки, електромеханіки і електротехнологій Навчально-наукового інституту енергетики ПДАТУ провадять дистанційну роботу із студентами, під час якої оновлюють навчально-методичне забезпечення в системі Moodle, удосконалюють методи і прийоми роботи в дистанційному режимі навчання.

Зокрема, завідувачем кафедри, кандидатом технічних наук, доцентом І.Д. Гарасимчуком в режимі online проведено консультацію із курсового проектування студентам першого року навчання освітнього ступеня «Магістр» спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» по дисципліні «Електротехнології в АПК».

Пресцентр ПДАТУ