Навчально-науковий інститут енергетики: життя інституту у подіях тижня

В Україні продовжується послаблення карантинних заходів, починає відновлюватися звичний ритм життя для українців. Освітньо-наукова діяльність закладів вищої освіти, яка не припинялася під час карантину ні на мить, триває із врахуванням обмежень, визначених Урядом країни.

Так, 12 червня 2020 року завершилося наукове онлайн стажування співробітників навчально-наукового інституту енергетики ПДАТУ: доцента Дубіка В.М., доцента Потапського П.В. асистента Думанського О.В., яке організовано Західно-Фінляндським коледжем та Польсько-українською фундацією "Інститут Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці" (IIASC). Тематика стажування – "Особливості фінської системи освіти". Програма реалізується за підтримки мерії м. Гуйтіннен (Фінляндія) у партнерстві із місцевими закладами освіти. Метою наукового стажування було опанування проектного підходу в організації навчального процесу у закладах освіти Фінляндії та підвищення рівня кваліфікації фахівців на основі кращих міжнародних практик та інновацій. Проведення стажування відбулося із використання онлайн платформи ZOOM.US. Програма передбачала 120 год (4 кредити ECTS) лекційних занять та самостійної роботи. Учасники стажування по завершенню отримали відповідні сертифікати.

15 червня 2020 року у режимі відеоконференції із застосуванням платформи Zoom у навчально-науковому інституті енергетики відбулося засідання вченої ради за порядком денним:

  1. Стан профорієнтаційної роботи в умовах карантину.
  2. Особливості вступної компанії 2020 року.
  3. Різне.

У вівторок, 16 червня 2020 року, у дистанційному режимі на платформі Zoom проведено конференцію за результатами проходження експлуатаційної практики здобувачами вищої освіти 1-го року заочної (дистанційної) форми навчання освітнього ступеня «Магістр» спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

З вітальним словом до здобувачів вищої освіти звернулись: директор ННІЕ, професор Михайлова Л.М.; завідувач з навчальної і практичної підготовки та працевлаштування університету Трач Н.Д.; завідувач кафедри електротехніки, електромеханіки і електротехнологій, доцент Гарасимчук І.Д..

На конференції було заслухано виступи та доповіді здобувачів вищої освіти, розглянуто матеріали проходження виробничої експлуатаційної практики. За підсумками доповідей усі студенти отримали від комісії справедливі оцінки. Кращими доповідями були:

 Гринчук Марина Миколаївна, тема доповіді: «Експлуатація пристроїв релейного захисту і автоматики АТ «Хмельницькобленерго» Новоушицького РЕМ».

 Марцьонь Марина Леонтіївна, тема доповіді: «Забезпечення надійності при експлуатації повітряних ліній АТ «Хмельницькобленерго» Білогірського РЕМ».

Відповідно до технічного завдання на створення науково-технічної продукції по договору №5/2020 від 24 лютого 2020 року, керівник Миxайлова Л.М. та виконавці: Гарасимчук І.Д., Потапський П.В., Панцир Ю.І., Ткач О.В., Козак О.В., Думанський О.В., Вусатий М.В., Оленюк О.А., Вільчинська Д.В. проводили дослідження в ТОВ «Інтермагнетік» на тему: «Визначення оптимальних параметрів сонатрода в пристроях очистки підшипників» на загальну суму 50 тисяч гривень. Згідно календарного плану робіт виконано два етапи, що становить 50% від загальної вартості договору.

Директор навчально-наукового
інституту енергетики,
кандидат технічних наук, професор
Людмила Михайлова