Навчально-науковий інститут енергетики: захист дипломних робіт бакалаврів проведено

22 – 25 червня 2020 року в навчально-науковому інституті енергетики відбувся захист дипломних проектів здобувачами вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» денної форми навчання.

Студенти мали можливість продемонструвати свої набуті теоретичні знання та практичні навички за період навчання в університеті. Оцінювання проводила екзаменаційна комісія, в складі якої була робоча група освітньо-професійної програми - викладачі навчально-наукового інституту енергетики (кандидат технічних наук, професор Михайлова Л.М., кандидат технічних наук, доцент Гарасимчук І.Д.). Очолив комісію доктор технічних наук, доцент Гуцол Т.Д.

Враховуючи якість виконання дипломних проектів та заслухавши доповіді студентів, отримавши відповіді на запитання, які задавали члени комісії, екзаменаційна комісія прийняла рішення визнати кращими дипломні проекти наступних здобувачів вищої освіти: Пастуха П.І, Смеречанського В.І., Кухарука М.М., Холозінського В.П., Галаса Р.І., Соловйова Б.О., Ковалевського К.Е., Щура Д.А.

В зв'язку з карантином захист частини дипломних проектів проводився дистанційно, з використанням платформи ZOOM.

Крім цього, 24 червня 2020 року  начальник  служби системи постачання природним газом Кам'янець-Подільського відділення АТ «Хмельницькгаз» (2002-2018 років) Шипкевич Михайло Миколайович вирішив подарувати свою «газову» бібліотеку. Найперший у Кам'янці-Подільському і самий «свіжий» газопровід у нашому регіоні проектувався, будувався і підтримувався у належному стані за його участю. Михайло Миколайович довгі роки підтримував співпрацю з університетом у справі підготовки фахівців-енергетиків.

Також з 24 по 25 червня 2020 року відбулися засідання кафедр «Енергозберігаючих технологій та енергетичного менеджменту», «Електротехніки, електромеханіки і електротехнологій» та «Фізики, охорони праці та інженерії середовища» на яких  були затверджені звіти науково-педагогічних працівників інституту.

Директор навчально-наукового
інституту енергетики,