Навчально-науковий інститут енергетики: підведено підсумки практичної підготовки студентів

У середу, 03 червня 2020 року, у дистанційному режимі на платформі Zoom проведено конференцію за результатами проходження експлуатаційної практики здобувачами вищої освіти 1-го року денної форми навчання освітнього ступеня «Магістр» спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

З вітальним словом до здобувачів вищої освіти звернулись: директор ННІЕ, професор Л.М. Михайлова; завідувач кафедри електротехніки, електромеханіки і електротехнологій, доцент І.Д. Гарасимчук; доцент кафедри електротехніки, електромеханіки і електротехнологій П.В. Потапський

На конференції було заслухано виступи та доповіді студентів, розглянуто матеріали по експлуатаційній практиці.

Кращими доповідями були:

1. Банкодуй Костянтин Михайлович
    Тема доповіді:  «Експлуатація сонячної електростанції ТОВ «Екотехнік-Дунаївці» с. Дем'янківці Дунаєвецького району».
  2. Гаєвський Дмитро Валерійович
    Тема доповіді:  «Організація інженерної служби з експлуатації електрообладнання та засобів автоматизації АТ «Хмельницькобленерго» Дунаєвецький РЕМ».
  3. Руденко Сергій Олегович
     Тема доповіді: «Експлуатація розподільчих пристроїв, пускової і захисної апаратури напругою до 1000 В ТзОВ «Електротерм»».
  4. Савчук Сергій Миколайович
    Тема доповіді:  «Забезпечення надійності при експлуатації повітряних ліній АТ «Хмельницькобленерго» Городоцький РЕМ».

За підсумками доповідей усі студенти отримали від комісії справедливі оцінки.

Директор навчально-наукового
інституту енергетики,