3 грудня 2022 року виповнюється 300 років від дня народження Григорія Сковороди – видатного Українського філософа, просвітителя-гуманіста, поета, музиканта, педагога

3 грудня 2022 року виповнюється 300 років від дня народження Григорія Сковороди – видатного Українського філософа, просвітителя-гуманіста, поета, музиканта, педагога. Григорій Сковорода залишив нащадкам феноменальну духовно-педагогічну спадщину, яка не втрачає свого унікального пізнавального, етико-виховного, естетичного значення і тепер, у період творення нової української держави, нової освіти.

З метою відзначення знаменитої події, 23 листопада 2022 року в Навчально-науковому інституті енергетики було проведено виховні години для здобувачів вищої освіти 1 та 1СТН курсу спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» -  Григорій  Сковорода: «Віхи життя та творчості».

Захід організовано викладачами кафедри «Електротехніки, електромеханіки і електротехнологій» Миколою  ВУСАТИМ  та Павлом ПОТАПСЬКИМ, спільно з кафедрою «Права, професійної та соціально-гуманітарної освіти», яку представив Артур МИХАЙЛИК.

Відповідальний з виховної
та організаційної роботи