Онлайн-виховна година «Герої не вмирають»

Згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні» держава  щорічно 20 лютого відзначає День пам'яті Героїв Небесної Сотні.

В цей період часу Революція Гідності, протистояння між українським народом і тодішнім режимом перейшло в "гарячу" фазу, в результаті чого 20 лютого 2014 року загинуло найбільше активістів Євромайдану.

Вшановуючи пам'ять про Героїв, науковою бібліотекою Подільського державного аграрно-технічного університету організовано онлайн-виховну годину «Герої не вмирають».

В холі центрального корпусу університету влаштовано тематичну виставку друкованих видань, яка охоплює весь спектр тодішніх сумних подій. Кожен бажаючий може ознайомитися з нею.

Маємо пам'ятати яку ціну  заплатив наш народ  за звільнення від диктатури і свій свідомий вибір – стати частиною Європи.

АНГЕЛИ МАЙДАНУ

Горить свіча і пам'яті сльоза
додолу з неї краплями стікає.
Земля ридає, плачуть небеса –
Майдан героїв з почестю ховає.
Їх взяв Господь, щоб ангелом в раю
В його садах довічно проживати.
Вони завжди залишаться в строю,
Про них народ пісні буде співати.
Небесна сотня білих журавлів,
Душа яких летить під небесами.
Ніхто із вас вмирати не хотів,
Хай вічна пам'ять лишиться за вами.
Сьогодні туга душу розпина,
Багато з вас в коханні не признались.
Надворі скоро втішиться весна.
Чому ж її ви, хлопці, не діждались?
Горить свіча і пам'яті сльоза
додолу з неї краплями стікає.
Земля ридає, плачуть небеса –
Героїв Україна пам'ятає.